Salvinos J R Buddy Bakers Gray Ghost No.28 Oldsmobile 442 Winner 1980 1:25 Scale Model Kit
SKU code: SJR-01806
Make 4 interest-free payments of $18.75 fortnightly and receive your order now.
Salvinos J R Buddy Bakers Gray Ghost No.28 Oldsmobile 442 Winner 1980 1:25 Scale Model Kit
Buddy Baker’s Gray Ghost Oldsmobile 442 Race Winner. 1/25th scale kit includes 128 injection molded high quality polystyrene parts and the highest resolution decals ever offered in a model car kit along with REAL CHROME parts!
| SKU | SJR-01806 |
| Barcode # | 0051497018061 |
| Brand | Salvinos J R |
| Shipping Weight | 0.5500kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.005928000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other RCMA Model & Hobby Shop users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Salvinos JR Richard Petty 1983 Talladega Winner 1/24 Scale Model Car RPGP1983T
$75.00
Tamiya 24354 no.354 Ford Mustang GT4 1/24 Scale Model Sports Car Series
$65.99
Salvinos JR Junior Johnson Racing 1977 Chevrolet ? Monte Carlo driven by Cale Yarborough 1/25th Scal
$96.99
Salvinos J R Richard Petty No.43 Chevrolet Monte Carlo 1980 Winner 1/25 Scale Plastic Model Kit
$81.99
Bobby Allison Chevrolet ? Monte Carlo 1982 Race Winner 1/24 Scale Model BAMC1982R
$79.00
Salvinos JR Richard Petty 1981 Winner Buick?Regal 1/24 Scale Model Car RPB1981D
$96.99
More info