ICM 35683 WWI British Infantry Weapon And Equipment Plastic Model Kit 1/35
SKU code: ICM35683
Make 4 interest-free payments of $4.25 fortnightly and receive your order now.
ICM 35683 WWI British Infantry Weapon And Equipment Plastic Model Kit 1/35
Manufacturer: ICM
Serial number: 35683
Scale: 1/35
Material: High Quality Plastic
Kit description: Unpainted, Unassembled, Kit does not contain paints or glue (purchased seperatley)
The kit includes:
- 2 frames with details
- scheme for coloring model
- detailed instructions in Russian and English
| SKU | ICM35683 |
| Barcode # | 4823044403356 |
| Brand | ICM |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other RCMA Model & Hobby Shop users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
AMT PP029 Big Rig Turbine Engine Parts Pack 1/25 Scale Model Kit
Now $24.29
ICM 48408 WWII German Aircraft Armament 1/48 Scale Plastic Model Kit
Now $28.79
Tamiya 12613 Yamaha YZR-M1'05 Front Fork Set 1/12 Scale Model Detail-Up Series no.13
$33.99
HobbyBoss 87263 German Sd.Kfz.171 Pzkpfw Ausf A Metal Gun Barrel for Item 84506 1/35 Scale
Now $14.39
More info