Airfix A00747V RAF Personnel 1/76 Scale Model
SKU code: A00747V
Make 4 interest-free payments of $3.24 fortnightly and receive your order now.
Airfix - RAF Personnel 1:76 #A00747V
The personnel included here are performing their various maintenance and rearming roles including some handling machine-guns, ammunition and even a camera.
Specs
- Skill Level: 1
- Scale: 1:76
- Parts: 48
| SKU | A00747V |
| Barcode # | 5055286661020 |
| Brand | Airfix |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001404000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other RCMA Model & Hobby Shop users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
ICM 35673 Austro - Hungarian Infantry WWI (1914), 1/35 Scale 35673
Now $17.99
Tamiya 35212 German Soldiers at Field Briefing 1/35 Military Miniature Series no.212
$13.99
Tamiya 35256 German Assault Infantry w/Winter Gear 1/35 Scale Model Military Miniature Series No.256
Now $17.09
Tamiya 35223 British Infantry On Patrol 1/35 Scale Plastic Model Kit
$14.00
AFV Club HF767 Australia Infantry & M113 Crew Vietnam War 1/35 Scale Model Plastic Figurine
$43.99
More info