Airfix A02303V 88mm Gun & Tractor 1:76 Scale Model
SKU code: A02303V
Make 4 interest-free payments of $5.00 fortnightly and receive your order now.
Product Info
Tech Specs
- Item Scale
- 1:76 Scale
- Contents (what's in the box) sets
- Sprues & decals
- Finish
- Plastic
- Number of Scheme options
- 1
- Skill Level
- 2
- Flying Hours
- 1
- Wingspan (mm)
- 31
| SKU | A02303V |
| Barcode # | 5055286652721 |
| Brand | Airfix |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.008448000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other RCMA Model & Hobby Shop users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Tamiya 35368 JGSDF Light Armored Vehicle (LAV) 1/35 Scale Model
Now $54.89
Tamiya 32522 German Tank Destroyer Jagdpanther Late Version 1/48 Scale Model Military Miniature Seri
$41.99
ICM 35113 Krankenpanzerwagen Sd.Kfz.251/8 Ausf.A 1/35 Scale Plastic Model Kit
Now $60.29
ICM 35675 Soviet Maxim Machine Gun (1910 - 1930), 1/35 Scale 35675
Now $17.99
ForeArt 5002 Ukrainian M142 "HIMARS" ATACMS/GMLRS 1/35 Scale Plastic Model Kit
Now $94.49
Dragon Pz.Kpfw.38(t) Ausf.G w/Interior 1/35 Scale Model DR6290
Now $76.50
Tamiya 35356 British Self-Propelled Anti-Tank Gun Archer 1/35 Scale Model Military Miniature Series
$82.99
More info